MUZOTAKTNEWSYFilm40-letnia Jennifer Lopez szuka pracy

40-letnia Jennifer Lopez szuka pracy
4

REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu „Teraz albo nigdy”, w którym w głównej roli występuje Jennifer Lopez.

Bohaterką jest 40-letnia pracownica hipermarketu (Jennifer Lopez), która postanawia zmienić swe życie i udowodnić, że na Madison Avenue spryt jest równie ważny, co wykształcenie. Leah Remini wcieli się w Joan, najlepszą przyjaciółkę postaci Lopez. W obsadzie znaleźli się także Vanessa Hudgens, Treat Williams i Milo Ventimiglia.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

REKLAMA

– Ludzie próbują zmarginalizować kobiety w pewnym wieku – mówi wcześniej Jennifer Lopez. – „Teraz albo nigdy” to historia, która zachęca kobiety, by robiły więcej. To opowieść, która ma zainspirować żeńską publiczność.

Za kamerą stanął Peter Segal („50 pierwszych randek”). Scenariusz napisał Justin Zackham („Choć goni nas czas”) i Elaine Goldsmith-Thomas.

„Teraz albo nigdy” wejdzie na ekrany kin 6 grudnia.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, „Por Primera Vez”.

Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=pNWUBvYusGo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA