Justin Bieber śpiewa dla Hailey Baldwin pod pałacem! (WIDEO)

Justin Bieber śpiewa dla Hailey Baldwin pod pałacem! (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Już teraz możecie zobaczyć na MUZOTAKT.pl wyjątkowe wideo jak Justin Bieber śpiewa dla Hailey Baldwin pod pałacem Buckingham. To podróż poślubna młodej pary z przystankiem w Londynie z wyjątkowym akcentem muzycznym.

Justin Bieber i Hailey Baldwin pojawili się wczoraj w Londynie przy okazji pokazu mody, w którym modelka brała udział. Gwiazdor zrobił piorunujące wrażenie i wykonał na żywo z gitarą akustyczną piosenkę, którą nagrał z Major Lazer i MØ.

Pod pałacem Buckingham zaśpiewał dla swojej ukochanej piosenkę zatytułowaną “Cold Water”. Świeżo upieczony mąż pokazał czym jest miłość. Wykon jest bardzo romantyczny i niezwykły! Filmik można zobaczyć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

24-letni wokalista oświadczył się 21-letniej modelce na Bahamach. Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się do dłuższego czasu, ale ostatnio media nie pisały zbyt wiele na temat romansu pary, więc informacja ta była nieco zaskakująca.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie “Ocean’s 8”.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie