MUZOTAKTNEWSYMuzykaWspólna płyta Chance the Rappera i Kanye Westa tuz tuż

Wspólna płyta Chance the Rappera i Kanye Westa tuz tuż
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kanye West zdradził tytuł wspólnej płyty, którą nagrywa z Chance the Rapperem.

Kanye West i Chance the Rapper pojawili się w jednej z chicagowskich szkół i to właśnie tam raperzy zdradzili tytuł wspólnego projektu. Album będzie się nazywał “Good Ass Job”.

REKLAMA

– Przyjechałem do domu (Kanye West urodził się w Chicago) by pracować z Chance’em nad nowym albumem – mówił Kanye niedawno w wywiadzie radiowym.

Niedawno Kanye West, który wydał w tym roku już dwie płyty (jedną wspólną z Kid Cudim) zapowiedział na 29 września premierę swojego kolejnego wydawnictwa, zatytułowanego “Yandhi”.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

Pod koniec maja 2015 roku ukazała się płyta “Surf” zrealizowana pod szyldem Donnie Trumpet & The Social Experiment na której udziela się Chance the Rapper. Samodzielny dorobek Chancelora Bennetta ukrywającego się pod pseudonimem Chance the Rapper zamyka mikstejp “Coloring Book” z maja 2016 roku.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego ósmy krążek to “ye” z czerwca 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA