MUZOTAKTPolecamyRita Ora pozwala by ją kochano (WIDEO)

Rita Ora pozwala by ją kochano (WIDEO)
R

"Let You Love Me" zapowiada premierę drugiego studyjnego albumu "Phoenix", który ukaże się 23 listopada 2018 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Wspaniała brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora zaprezentowała teledysk do piosenki „Let You Love Me”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Rita Ora jest współautorką popowego hymnu. W tekście artystka zwierza się ze swojej niepewności w relacjach.

Artystka odbyła właśnie trasę koncertową, doczekała się wielkiego przeboju („Your Song”), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 miliarda. Miała okazję nagrać singla z Aviciim („Lonely Together”) oraz współpracować z Liamem Paynem w utworze „For You”, który znalazł się na ścieżce do „Nowego oblicza Greya”.

REKLAMA

Należy też wspomnieć o hymnie kobiet „Girls” nagranym z Cardi B, Bebe Rexhą i Charli XCX. Wszystkie wymienione przeboje z ostatnich miesięcy znajdą się na zapowiedzianej na listopad płycie „Phoenix”.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran w 2019 w Pradze – trasa omija Polskę!

– Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście. 

Rita sprzedała do tej pory 7 milionów singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta „Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

▸ Przeczytaj również: Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa dla Małej Stopy

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA