MUZOTAKTNEWSYGwiazdySelena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)
S

REKLAMA
REKLAMA

Selena Gomez najwyraźniej dobrze się bawi w studiu nagraniowym. Znamy szczegóły nowej płyty 25-letniej gwiazdy! Miliony fanów czeka na nowy album 25-letniej gwiazdy. Kiedy Selena Gomez wyda nową płytę? I co na niej usłyszymy?

Selena Gomez od pewnego czasu zapowiada trzeci studyjny krążek, chociażby takimi singlami jak: Bad Liar czy Fetish przy współpracy Gucci Mane.

Selena Gomez nowa płyta: wypowiedź Justina Trantera

„Szczerze mówiąc znam tylko te rzeczy, których częścią byłem, nie mogę zatem wypowiadać się na temat wszystkiego, co Selena szykuje, ale wydaje mi się, że w przypadku muzyki Seleny każdy wie, że będzie wyprzedzać swoje czasy” – zdradził Justin Tranter w wywiadzie dla EW. “Będzie przekraczać granicę, a to, że ma magiczną barwę głosu – i najlepszy na świecie gust – sprawi, że wszystko się połączy w jedną całość” – dodał Tranter.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran w 2019 w Pradze – trasa omija Polskę!

Przypomnijmy, że 37-letni Justin Tranter jest współautorem kompozycji, które znajdą się na nowym krążku Seleny Gomez. Odpowiada m. in. za kilka utworów z ostatniego albumu “Revival” – “Hands to Myself” czy “Good For You”.

Jeszcze w sierpniu Selena Gomez twierdziła, że jej nowa płyta jest gotowa i że czeka na odpowiedni moment żeby podzielić się muzyką z fanami.

Teraz artystka wrzuciła do sieci filmik ze studia z adnotacją, że nagrywa muzykę. Wokalistka ma w klipie bardzo dobry nastrój, a ubrana jest w koszulkę z latynoską gwiazdą i jej imienniczką Seleną Quintanillą-Pérez.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, „Revival”, miał premierę w 2015 roku.

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii „Sąsiedzi 2” oraz obrazie „The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial „Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

„The Dead Don’t Die ” to nowy film Jima Jarmuscha, w którym Selena Gomez zagrała u boku Adama Drivera, Chloë Sevigny, Steve’a Buscemiego.

▸ Przeczytaj również: Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa dla Małej Stopy

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA