Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Selena Gomez
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Selena Gomez najwyraźniej dobrze się bawi w studiu nagraniowym. Znamy szczegóły nowej płyty 25-letniej gwiazdy! Miliony fanów czeka na nowy album 25-letniej gwiazdy. Kiedy Selena Gomez wyda nową płytę? I co na niej usłyszymy?

Selena Gomez od pewnego czasu zapowiada trzeci studyjny krążek, chociażby takimi singlami jak: Bad Liar czy Fetish przy współpracy Gucci Mane.

Selena Gomez nowa płyta: wypowiedź Justina Trantera

„Szczerze mówiąc znam tylko te rzeczy, których częścią byłem, nie mogę zatem wypowiadać się na temat wszystkiego, co Selena szykuje, ale wydaje mi się, że w przypadku muzyki Seleny każdy wie, że będzie wyprzedzać swoje czasy” – zdradził Justin Tranter w wywiadzie dla EW. “Będzie przekraczać granicę, a to, że ma magiczną barwę głosu – i najlepszy na świecie gust – sprawi, że wszystko się połączy w jedną całość” – dodał Tranter.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran w 2019 w Pradze – trasa omija Polskę!

Przypomnijmy, że 37-letni Justin Tranter jest współautorem kompozycji, które znajdą się na nowym krążku Seleny Gomez. Odpowiada m. in. za kilka utworów z ostatniego albumu “Revival” – “Hands to Myself” czy “Good For You”.

Jeszcze w sierpniu Selena Gomez twierdziła, że jej nowa płyta jest gotowa i że czeka na odpowiedni moment żeby podzielić się muzyką z fanami.

Teraz artystka wrzuciła do sieci filmik ze studia z adnotacją, że nagrywa muzykę. Wokalistka ma w klipie bardzo dobry nastrój, a ubrana jest w koszulkę z latynoską gwiazdą i jej imienniczką Seleną Quintanillą-Pérez.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial “Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

“The Dead Don’t Die ” to nowy film Jima Jarmuscha, w którym Selena Gomez zagrała u boku Adama Drivera, Chloë Sevigny, Steve’a Buscemiego.

▸ Przeczytaj również: Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa dla Małej Stopy

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!