Childish Gambino przekłada koncerty

Childish Gambino
Childish Gambino fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Childish Gambino musiał odwołać część trasy koncertowej z powodu urazu stopy.

Childish Gambino grał 23 września w Dallas w American Airlines Center. Artysta zszedł ze sceny po zagraniu 12 piosenek i nie wyszedł już na bis. Raper wcześniej nabawił się kontuzji stopy (prawdopodobnie ma pękniętą kość).

Dzisiejszy koncert w Los Angeles został odwołany. Pod znakiem zapytanie stoją także kolejne występy w Oakland (27 września) i Seattle (29 września).

Nazwisko Donalda Glovera kojarzone jest ostatnio głównie z aktorstwem, jednak jego dorobek artystyczny jest dużo szerszy. Przez kilka lat był scenarzystą “Rockefeller Plaza 30”, później występował w sitcomie “Community”. Donald Glover jest autorem serialu “Atlanta”. Telewizja FX zamówiła niedawno trzeci sezon.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran w 2019 w Pradze – trasa omija Polskę!

Donald Glover jest również raperem, tworzy pod szyldem Childish Gambino i jest autorem oraz wykonawcą jednego z najbardziej kontrowersyjnych numerów w ostatnim czasie – “This is America”. Na jego dorobek składają się albumy “Camp” (2011), “Because the Internet” (2013) oraz “Awaken, My Love!” (2016).

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

https://twitter.com/famlikefamily/status/1044763995016577025

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie