MUZOTAKTNEWSYGwiazdyKaty Perry i Orlando Bloom oficjalnie razem

Katy Perry i Orlando Bloom oficjalnie razem
K

REKLAMA
REKLAMA

Katy Perry i Orlando Bloom pojawili się po raz pierwszy wspólnie na oficjalnej imprezie.

Katy Perry i Orlando Bloom widywali byli już wcześniej razem w wielu sytuacjach, ale wczoraj pojawili się oficjalnie jako para podczas gali Global Ocean. Impreza organizowana jest po patronatem księcia Alberta II w Monako.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network

Katy Perry i Orlando Bloom rozstali się w lutym ubiegłego roku, ale od tego czasu byli już kilka razy widywani razem. W lutym pojawili się w Pradze, gdzie aktor kręcił serial “Carnival Row”. W styczniu z kolei spędzili kilka dni na Malediwach.

Katy Perry zasłynęła przebojem “I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak “California Gurls”, “Teenage Dream”, “The One That Got Away” czy “Roar” i “Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy.

Orlando Blooma nie tak dawno można było oglądać (dość krótko) w produkcji “Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Ostatnio aktor przcował przy serialu “Carnival Row”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA