John Lennon tylko raz pochwalił Paula McCartneya

John Lennon
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Paul McCartney przyznał, że nie był zbyt często chwalony za swoje talenty kompozytorskie.

Paul McCartney został przez Johna Lennona pochwalony za swoje kompozytorskie umiejętności tylko raz. Informację przekazał sam zainteresowany podczas wywiadu dla telewizji CBS. Miało to miejsce w 1966 roku, a komplement dotyczył piosenki z płyty “Revolver”.

▸ Przeczytaj również: Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network

– To było “Here, There and Everywhere” – mówi Paul McCartney. – Gdy skończyliśmy grać John powiedział: “To naprawdę dobra piosenka, chłopie, Uwielbiam ten numer”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Paul McCartney przyznał, że jemu częściej zdarzało się komplementować Johna Lennon, ale musiał być do tego trochę pijany.

Paul McCartney w grudniu w Krakowie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paul McCartney zagra 3 grudnia 2018 roku w Arenie Kraków.

Paul McCartney nagrał 17 solowych płyt, z których przedostatnia to “New” z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame – w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy. Niedawno gościł na albumie “Yeezus” Kanye Westa, “Give More Love” Ringo Starra, “Concrete and Gold” Foo Fighters. Ostatnie wydawnictwo “Egypt Station”, ukazało się 7 września.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!