DJ Snake i Selena Gomez z Cardi B śpiewają Taki Taki

William Sami Étienne Grigahcine, znany jako DJ Snake, ma na koncie jeden album. Płyta "Encore" ukazała się w 2016 roku. 

DJ Snake i Selena Gomez z Cardi B śpiewają Taki Taki
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

DJ Snake opublikował piosenkę “Taki Taki” z udziałem Seleny Gomez, Cardi B oraz Ozuny.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

▸ Przeczytaj również: Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial “Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

“The Dead Don’t Die ” to nowy film Jima Jarmuscha, w którym Selena Gomez zagrała u boku Adama Drivera, Chloë Sevigny, Steve’a Buscemiego.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór “Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar).

Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór “Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę “Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem “Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta “Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

Juan Carlos Ozuna Rosado znany jako Ozuna to 26-latek z Portoryko. Jego drugi albnym “Aura” ukazał się w sierponiu 2018.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie