Michael Bublé powraca z miłosną płytą (WIDEO)

Kolejny album Kanadyjczyka będzie nosić tytuł "❤", czyli "Love", a ukaże się 16 listopada.

Po ponad dwuletniej przerwie, w której czas poświęcił życiu rodzinnemu powraca Michael Bublé.

“❤” to będzie najbardziej romantyczna płyta w dorobku Michaela Bublé.

“❤” to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana przez Michaela Bublé “Forever Now” i wspólnie z Charliem Puthem “Love You Anymore”. Wśród klasyków mamy, chociażby kompozycję Rogersa & Harta “My Funny Valentine”, “When You’re Smiling”, “Such A Night” czy “La Vie En Rose” (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamyka kompozycja “Where Or When”.

▸ Przeczytaj również: Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network

Pierwszynm singlem promującym album jest “When I Fall In Love”.

– Ostatnio całkowicie zmieniło się moje postrzeganie świata. Myślałem, że nie powrócę już do muzyki. Chciałem spędzać cały mój czas z żoną i dziećmi. Nauczyłem się wtedy, jak bardzo ważne są miłość i człowieczeństwo – komentuje Michael Bublé. – Powoli zrozumiałem gdzie leżą moje życiowe priorytety i poczułem zobowiązanie do wyrażenia uczuć i lekcji, których w tym czasie się nauczyłem. Czy jestem narratorem, obserwatorem, głównym bohaterem, marzycielem, czy facetem ze złamanym sercem w barze, mam do opowiedzenia jakieś historie. I one wszystkie są w tych piosenkach. Tak wiele dobrego spotkało mnie w życiu, w tym dar, że mogę nagrywać piosenki, których będą słuchać kolejne pokolenia. Traktuję tę odpowiedzialność bardzo poważnie. Zależało mi, aby na ten album stworzyć krótkie, filmowe wręcz historie dla każdego utworu. I jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć.

Bublé jest współproducentem płyty wraz ze swoim mentorem Davidem Fosterem. Przy produkcji pracował również Jochem van der Saag.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie