Cardi B pobiła dwie barmanki

Cardi B odwołuje koncerty, bo macierzyństwo ją przerosło
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Cardi B zgłosiła się dziś na policje po tym jak w weekend pobiła dwie barmanki.

Cardi B oddała się dziś rano w ręce policji na posterunku Flushing w Queens w Nowym Jorku. Artystka nie została aresztowana, ale musi się stawić na rozprawę w związku z wydarzeniami do jakich doszło w Angels Strip Club 29 października.

Według doniesień prasy raperka zaatakował dwie barmanki, siostry Jade oraz Baddie Gi. Cardi B podejrzewała podobno, że jedna z barmanek przespała się z jej mężem Offsetem, który tego wieczora występował w klubie. Ekipa Cardi C miała rzucać butelkami i krzesłami w barmanki. Kobiety zostały ranne, ale nie na tyle by wymagać interwencji lekarza.

▸ Przeczytaj również: Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network

– Nieważne czy jest słynna raperką czy zwykły m zjadaczem chleba, musi odpowiadać za swoje kryminalne czyny – mówi adwokat zaatakowanych barmanek Joseph Tacopino. – Mamy świadków ataku, są także nagrania z lokalu.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records.

Spory sukces przyniósł jej utwór “Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór “Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę “Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem “Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta “Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!