Barbra Streisand chwali Lady Gagę

Barbra Streisand
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Barbra Streisand ma tylko pochwały dla Lady Gagi, która właśnie zagrała w nowej wersji filmu “Narodziny gwiazdy”.

Barbra Streisand jak mało kto ma prawo do oceny, bo w 1976 roku to ona zagrała tę samą postać co Lady Gaga. Wokalistka dostałą zresztą Oscara za piosenka do tamtego filmu.

▸ Przeczytaj również: Sophie Turner robi dziwne rzeczy z językiem na widok Justina Biebera

– Oczywiście, że widziałam film – mówi Barbra Streisand. – Bardzo mi się podobał. Jest znakomity. Lady Gaga jest wspaniała. Bradley (Cooper) powiedział mi, że spędził z nią miesiące by mogła tak zagrać. By mogła pokazać prawdziwą siebie.

Obraz “Narodziny gwiazdy” jest nową wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Przygotowując się do filmu, Bradley Cooper pojawiał się na scenach wielu festiwali, w tym na Glastonbury, gdzie wystąpił przed 90-tysięczną publicznością. W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle.

Scenariusz napisał Eric Roth (“Monachium”, “Forrest Gump”). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Będzie to czwarta kinowa wersja “Narodzin gwiazdy”. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson. W Polsce film trafi do kin 30 listopada, a soundtrack ukaże się 5 października.

▸ Przeczytaj również: Cardi B pobiła dwie barmanki

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie