Czarni rządzą światem w serialu Jaya-Z

Jay Z / Jay-Z
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Jay-Z zajmie się produkcją, a także przygotuje soundtrack do serialu “Noughts & Crosses” na podstawie powieści Malorie Blackman.

“Noughts & Crosses” to seria powieści Malorie Blackman, z których pierwsza ukazała się w 2001 roku. W pełnym rasizmu społeczeństwie czarni są klasą uprzywilejowaną, a biali poniżaną i wykorzystywaną. Bohaterami są kochankowie Sephy i Callum, pochodzący z różnych klas społecznych.

▸ Przeczytaj również: Sophie Turner robi dziwne rzeczy z językiem na widok Justina Biebera

– Cieszymy się ze współpracy z Mammoth Screen i Participant Media – mówi Patrick Reardon z firmy Jaya-Z, Roc Nation. – To niezwykłe dla nas, że będziemy mogli pracować przy projekcie, który zagadnienia rasy i dyskryminacji pokazuje w tak wyjątkowy sposób.

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów.

Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

▸ Przeczytaj również: Cardi B pobiła dwie barmanki

https://www.instagram.com/p/BkZmkMSBuMy/?hl=pl&taken-by=jayzmrcarter

https://www.instagram.com/p/BlAJRozB2Wj/?hl=pl&taken-by=jayzmrcarter

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!