MUZOTAKTMUZYKANowy singielSigrid dostała cios z zaskoczenia

Sigrid dostała cios z zaskoczenia
S

- "Sucker Punch” to jedna z moich ulubionych piosenek - mówi Sigrid. - Bardzo się cieszę, że w końcu mogę ją zaprezentować.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sigrid wraca z nowym singlem “Sucker Punch”.

Emily Warren, Martin Sjølie i ja nagraliśmy ją w Ocean Sound Recordings w mojej rodzinnej miejscowości jakiś czas temu – wyznaje Sigrid. Jak zwykle rozmawialiśmy, gotowaliśmy, robiliśmy małe spacery, śpiewaliśmy, tańczyliśmy, eksperymentowaliśmy. Bardzo często w taki sposób tworzymy gotowe numery. Tym razem było wyjątkowo wesoło. Myślę, że słychać to w piosence.

REKLAMA

Pochodząca z maleńkiego Ålesund w Norwegii, które położone jest wśród malowniczych fiordów wpisanych na listę UNESCO, Sigrid od najmłodszych lat zajmowała się komponowaniem wyjątkowych piosenek, pisaniem poruszających tekstów oraz wymyślaniem chwytliwych melodii.

▸ Przeczytaj również: Sophie Turner robi dziwne rzeczy z językiem na widok Justina Biebera

Materiały promocyjne partnera

Artystka została wyselekcjonowana przez 170 najbardziej wpływowych przedstawicieli branży muzycznej jako zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound of 2018. Warto dodać, że Sigrid to pierwsza w 16-letniej historii rankingu laureatka, która nie pochodzi z Wielkiej Brytanii bądź USA. Sigrid może pochwalić się takimi przebojami jak “Don’t Kill My Vibe” (za który zebrała pochwały od Lorde czy Eltona Johna), “Strangers” czy “Plot Twist”. Artystka pracuje obecnie nad pełnowymiarowym debiutanckim albumem.

6 czerwca 2019 roku Maroon 5 wystąpią w Krakowie, a w charakterze gościa specjalnego zobaczymy Sigrid.

▸ Przeczytaj również: Cardi B pobiła dwie barmanki

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA