Zuza Jabłońska chce byś powiedział jej to prosto w twarz

Jej najnowszy singiel "Powiedz mi to w twarz" to manifest.

Zuza Jabłońska zaprezentowała teledysk “Powiedz mi to w twarz” nakręcony z Janem Rapowanie oraz Silesem.

Zuza Jabłońska, finalistka pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids”, wyraża sprzeciw wobec hejtowania w internecie. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w sieci. Zuza Jabłońska mówi “Nie” plotkowaniu, omawianiu innych w zaciszu pozornie bezpiecznych form komunikacji, które nie wymagają konfrontacji twarzą w twarz.

▸ Przeczytaj również: Sophie Turner robi dziwne rzeczy z językiem na widok Justina Biebera

Zuza Jabłońska jest świetnym przykładem osoby, która nie pozwoliła, aby definiowano ją przez zespół Tourette’a. Nastolatka zrzuciła bagaż, którym codziennie obciążała ją choroba. Dziewczyna wyszła do ludzi, spełniła swoje marzenia. Singel “Powiedz mi to w twarz” motywuje do przeciwstawiania się słabościom. Stanowi szczególną inspirację do walki ze stereotypowym traktowaniem ludzi innych niż my sami.

W utworze “Powiedz mi to w twarz” gościnnie udział wzięli Jan Rapowanie i Siles. Najstarszy w całym towarzystwie Siles ma 20 lat.

Akcja Social Media #powiedzmitowtwarz polega na zaangażowaniu się poprzez posty na Instagramie/Facebooku w postaci zdjęć/filmików, gdzie użyty jest również hasztag #powiedzmitowtwarz.

▸ Przeczytaj również: Cardi B pobiła dwie barmanki

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!