Constance Wu też się rozbiera z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zapowiada nową muzyką (ZDJĘCIE)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Constance Wu zagra u boku Jennifer Lopez w filmie “Hustlers”, którego bohaterkami będą byłe striptizerki.

Film powstaje na podstawie artykułu Jessiki Pressler z New York Magazine “The Hustlers at Scores”. Autorka opisała grupę pięknych byłych striptizerek, które stworzyły grupę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Jennifer Lopez zagra nieformalną przywódczynię grupy.

▸ Przeczytaj również: Chris Cornell ma pomnik w Seattle (ZDJĘCIA)

Constance Wu pojawiła się ostatnio w komedii romantycznej “Bajecznie bogaci Azjaci”.

Reżyseruje Lorene Scafaria. – Nie ma na świecie innej aktorki, która mogłaby pokazać te skomplikowaną postać lepiej niż Jennifer Lopez – mówi Lorene Scafaria. – To po prostu jest Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje “If You Had My Love”, “I’m Real”, “On the Floor”, “Jenny from the Block”, “Play” czy “All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album “A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, “Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu “Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie