Jack White śpiewa mamie sto lat w Warszawie

The Raconteurs Jack White pracuje nad kolejną płytą solową
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jack White wraz z tłumem zaśpiewał wczoraj sto lat mamie.

Pochodząca z Polski mama Jacka White’a obchodzi właśnie 88. urodziny. Z tej okazji artysta zaprosił ją na scenę w Warszawie, a tłum fanów zaśpiewał jej sto lat.

Nagrań z tego wydarzenia nie ma, bo na koncertach Jacka White’a nie wolno używać telefonów komórkowych. Artysta wrzucił jedynie zdjęcie na swój Instagram. Jack White jest siódmym synem Teresy Gillis z domu Bandyk.

▸ Przeczytaj również: Chris Cornell ma pomnik w Seattle (ZDJĘCIA)

Jack White dziś gra ostatni koncert w Polsce, w Krakowie.

Jack White to amerykański rockman o polskich korzeniach. Rodzina jego matki pochodziła z Polski, on sam urodził się w Detroit. Sukces i uznanie zdobył, współtworząc duet The White Stripes, którego przebój “Seven Nation Army” wybrzmiewa na wszystkich stadionach sportowych. Artysta współtworzy również kapele The Raconteurs i The Dead Weather, oraz stoi na czele wytwórni Third Man. Ostatnio otrzymał nominację do Grammy za nagrany z Beyoncé numer “Don’t Hurt Yourself”. Jego ostatni solowy longplay to “Boarding House Reach” z 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

https://www.instagram.com/p/BousH_EH_ak/?utm_source=ig_embed

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!