MUZOTAKTMUZYKANowy singielVarius Manx i Kasia Stankiewicz: “Przed Epoką Wstydu” trzecim singlem z płyty "ENT"

Varius Manx i Kasia Stankiewicz: “Przed Epoką Wstydu” trzecim singlem z płyty “ENT”
V

Już niedługo pojawi się zmysłowy film...

REKLAMA
REKLAMA

“Przed Epoką Wstydu” to kolejny – po „Mgła nad Warszawą” i „Kot bez ogona” oficjalny singiel promujący najnowsze wydawnictwo zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz pt. „ENT”, które miało swoją premierę 13 kwietnia tego roku.

Warto zauważyć, że „Kot bez Ogona” był jednym z najwyżej notowanych i, najczęściej odtwarzanych polskich utworów na liście AirplyCharts we wrześniu br.

REKLAMA

Kompozycja została napisana przez Roberta Jansona i Kasię Stankiewicz, którzy o piosence piszą tak: Jesień dla wielu kojarzy się z depresja i wspominaniem lata, antidotum na tego rodzaju przypadłości odnajdziecie w piosence Przed Epoką Wstydu… gorąco polecam – mówi Robert Janson.

Kasia Stankiewicz dodaje tylko, że: Lato znów dmuchnęło prosto w twarz.. –  to idealny singiel na jesień. Chyba dzięki temu nadal świeci słońce. Już niedługo pojawi się zmysłowy film będący nagraniem z sesji zdjęciowej do albumu, który będzie obrazował najnowszego singla. W międzyczasie można podziwiać utwór w otoczeniu animacji, które towarzyszom zespołowi podczas koncertów.

Płytę “ENT” można kupić i słuchać tutaj: http://smarturl.it/VariusManx-ENT\

Warto dodać, że piosenka trafia do fanów w trakcie trwającej trasy koncertowej zespołu pn. „ENT TOUR”. Koncerty będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z Kasią Stankiewicz pragnie przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy „Classic Sisters“.

Koncerty Varius Manx i Kasia Stankiewicz odbędą się:

21.10.2018 – Częstochowa Filharmonia
04.11.2018 – Kielce – KCK
08.11.2018 – Gdańsk – Stary Maneż
09.11.2018 – Toruń – Aula UMK
22.11.2018 – Lublin – Centrum Spotkań Kultur
25.11.2018 – Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłębia
01.12.2018 – Wrocław – Klub A2
18.01.2019 – Łódź – Klub Wytwórnia

Bilety można kupić tutaj: https://bit.ly/jesiennyENT

▸ Przeczytaj również: Charli XCX i Troye Sivan na Titanicu jak Kate Winslet i Leonardo DiCaprio

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA