Rival Sons zagrają w Stodole

Rival Sons
Rival Sons (fot. materiały prasowe) (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Amerykański zespół Rival Sons zagra 21 lutego w warszawskiej Stodole.

Rival Sons inspirują się głównie hard-rockiem i bluesem. Grupa powstała w 2008 roku w Kalifornii, a pierwszy materiał Rival Sons, zatytułowany “Before The Fire”, powstał rok później.

W 2010 roku muzycy podpisali kontrakt płytowy z wytwórnią Earache Records, a wynikiem tej współpracy jest ich najpopularniejszy dotąd krążek – “Pressure & Time”.

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

Obecnie mają już na koncie pięć studyjnych albumów, a na początku 2018 roku grupa ogłosiła przejście do nowej wytwórni (Low Country Sound). Rival Sons są znani przede wszystkim z wyśmienitych koncertów.

Muzycy mieli już okazję występować u boku m.in. Alice Cooper, Kid Rocka i Judas Priest. Na koncie mają również supportowanie takich rockowych legend jak Deep Purple, Black Sabbath i Aerosmith. Mimo kilkukrotnych już wizyt w Polsce zespół wciąż cieszy się wzrastającą popularnością w naszym kraju i gra zawsze dla pełnych klubów – z pewnością będzie tak i tym razem! Dodatkowo, przed Rival Sons zagrają The Sheepdogs.

Sprzedaż biletów na koncert rusza w piątek, 19 października o 10:00.

▸ Przeczytaj również: Charli XCX i Troye Sivan na Titanicu jak Kate Winslet i Leonardo DiCaprio

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie