Oficjalne aftermovie z Audioriver 2015

Audioriver
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci właśnie pojawił się krótki film podsumowujący 10. edycję festiwalu Audioriver przygotowany przez organizatorów tego wydarzenia.

Czterominutowe video zawiera wiele pięknych obrazów zarejestrowanych w Płocku w dniach 24-26 lipca 2015 oraz wypowiedzi takich gwiazd, jak Karl Hyde z Underworld, Roisin Murphy oraz Andy Butler z Hercules & Love Affair.

„Uważamy, że to aftermovie bardzo dobrze oddaje atmosferę panującą na Audioriver” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora.

„Piękni i uśmiechnięci ludzie, tańczący w cudownych lokalizacjach do świetnej, energetycznej muzyki, to esencja tego, co od 10 lat można spotkać w Płocku. Z kolei krótkie wywiady z gwiazdami pokazują, że zależy nam nie tylko na zabawie, ale i budowaniu świadomości słuchaczy oraz kultury wokół muzyki elektronicznej. Dłuższe wypowiedzi artystów znajdziecie w kolejnej części filmu, która jest w trakcie przygotowywania.”

Za produkcję i reżyserię odpowiedzialni są Michał Więckowski i Mateusz Erdmann. Muzyki użyczył Oliver Koletzki, który dał genialny występ na tegorocznym festiwalu, a intro specjalnie dla tego filmu przygotował Bartek Chmara.

ZOBACZ FILM
AUDIORIVER 2015 – OFFICIAL AFTERMOVIE