Rita Ora wygrała internety kostiumem na Halloween (ZDJĘCIE)

Rita Ora - Proud: Nowa piosenka będzie hitem jak Anywhere?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rita Ora przygotowała wyjątkowy kostium na Halloween. Wokalistka przebrała się w… Post Malone’a.

Rita Ora nie tylko odtworzyła zarost rapera, ale także jego tatuaże i sposób ubierania się. Strój wokalistki wzbudził powszechny zachwyt, aczkolwiek sam zainteresowany jeszcze nie opublikował żadnego komentarza.

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

Nowy album Rity Ory, “Phoenix”, ukaże się 23 listopada.

Rita sprzedała do tej pory 7 milionów singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem “Stoney” (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Post Malone pokazał, że potrafi upichcić muzyczny sos na miarę XXI wieku. Longplay “Stoney” dotarł na 1. miejsce zestawienia iTunes Overall Top Albums Chart i znalazł się w top 10 notowania Billboard Top 200. Ostatnie wydawnictwo rapera to “Beerbongs and Bentleys” z kwietnia 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Charli XCX i Troye Sivan na Titanicu jak Kate Winslet i Leonardo DiCaprio

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie