Rod Stewart zagra w Krakowie

Rod Stewart
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
Oceń jako pierwszy!

Rod Stewart zagra koncert 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Rod Stewart w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą 30. studyjny album artysty “Blood Red Roses” (wydany 28 września 2018 roku). Koncert w Polsce odbędzie się 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach. Od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard.

To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez w bikini pręży się na czerwonym samochodzie (WIDEO)

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu.

Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Uczestnicy koncertu będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty – “Blood Red Roses”, która jest kolekcją 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a wydana jest blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: 15 najlepszych duetów muzycznych: Taylor Swift, Ed Sheeran i…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie