Oto pięć najlepszych przeróbek i remiksów Ariany Grande “Thank U, Next”

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Popularność piosenki można zmierzyć między innymi liczbą remiksów i przeróbek.

Nowa kompozycja Ariany Grande “Thank U, Next” także pod tym względem jest wyjątkowa. Piosenka trafiła od razu na pierwszą pozycję listy przebojów Billboardu i pobiła rekord w liczbie straemów na Spotify (100 milionów w 11 dni).

▸ Przeczytaj również: Little Mix rozbierają się do naga! (WIDEO)

Poniżej znajdują się dwa remiksy kompozycji, których autorami są Bohkeh i RudeLies. Następnie dwa covery, z których jeden jest autorstwa Koreanki J. Fla. Na koniec mix dokonany przez Aleksa Aiono.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej najnowszy album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak śpiewa o marzycielce

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie