MUZOTAKTKsiążki muzyczneOzzy Osbourne, Chris Ayres - Zaufaj mi, jestem dr Ozzy.

Ozzy Osbourne, Chris Ayres – Zaufaj mi, jestem dr Ozzy.
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ozzy Osbourne, Chris Ayres – Zaufaj mi, jestem dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał

Zrozumcie jedno. Wasz aptekarz nie połknął szerszenia, gnając z prędkością 70 mil na godzinę. Nie przeżył (dwukrotnie) śmierci klinicznej. Nie był głową najbardziej wykolejonej rodziny w całej zachodniej cywilizacji. Nie brał tygodniami zastrzyków przeciwko wściekliźnie (po nieporozumieniu z nietoperzem). Nie został omyłkowo uznany za chorego na parkinsona. Nie złamał karku po wywrotce na quadzie. Nie przeżył bezpośredniego (no, prawie) zderzenia z samolotem. Nie przetestował na sobie wszystkich leków znanych współczesnej medycynie.

REKLAMA

A Ozzy Osbourne – tak!

Ozzy Osbourne
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Dlaczego więc nie dołączyć do rosnącej rzeszy pacjentów, którzy proszą Księcia Ciemności o radę w takich sprawach, jak sypianie z młodym chłopakiem własnej matki czy niewytłumaczalne zalewanie się łzami w czasie sikania?

Materiały promocyjne partnera

Szczerze mówiąc… znalazłoby się wiele powodów, żeby tego nie robić. Niech was to nie zniechęca…

Oparty na przebojowych rubrykach w „Sunday Times” i „Rolling Stone” poradnik dr. Ozzy’ego będzie dla Was bezczelnie komiczną, na swój sposób pouczającą i najzabawniejszą konsultacją lekarską w życiu.

Ozzy Osbourne urodził się w 1948 roku w Aston, dzielnicy Birmingham. Jako wokalista zespołu Black Sabbath i wielokrotnie nagradzany artysta solowy sprzedał ponad sto milionów swoich płyt. Ma pięcioro dzieci, mieszka z żoną Sharon w Kalifornii i Buckinghamshire. Ja, Ozzy, jego autobiograficzna powieść, stała się międzynarodowym bestsellerem.

Uniwersytet Rock’n’rolla
Aston, Birmingham
Niniejszym zaświadcza się, że John „Dr. Ozzy” Osbourne nie ukończył wymaganego szkolenia, które upoważniałoby go do praktyki lekarskiej i/lub psychiatrycznej, i nikt przy zdrowych zmysłach, pod jakimkolwiek pozorem, nie może wydać mu zezwolenia na udzielanie porad lekarskich, na mocy prawa obowiązującego w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.
Podpisano, Mal. P.
Dr Malory Practice, I.O.U.

Tytuł oryginalny: Trust Me, I’m Doctor Ozzy. Advice from Rock’s Ultimate Survivor
Przełożył: Dariusz Kopociński
Format: 145×205 mm
Stron: 316
ISBN 978-83-64373-30-5
Kod EAN 9788364373305
Oprawa: miękka
Cena detal.: 35,90 zł

Wydawca: In Rock
Data premiery: 10.11.2015

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA