Saszan i Wac Toja zabierają nas stąd we wspólnym teledysku

„Zabierz mnie stąd” to nieoczywiste połączenie dwóch światów: popu i rapu.

Saszan i Wac Toja zabierają nas stąd we wspólnym teledysku
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Teledysk do wspólnego utworu Saszan i rapera Wac Toja do kawałka „Zabierz mnie stąd” wreszcie ujrzał światło dzienne. Utwór promuje nową płytę Saszan, „Hologram”.

Elektronika w alternatywnej aranżacji i tajemniczy tekst, bo – jak podkreśla Saszan – nie jest to piosenka o miłości.

▸ Przeczytaj również: Joanna Kulig doprowadza do szału Macieja Musiała

Saszan zadebiutowała w 2014 roku, przyciągając do siebie rzesze nastoletnich fanów. Teraz powróciła w dojrzalszej wersji. Jako inspiracje muzyczne wymienia The Weeknd, Royksopp i Daft Punk. Spójny pop w mocno elektronicznej wersji, wszystkie teksty napisane przez Saszan, dynamiczne, imprezowe brzmienia i klimatyczne ballady – taki jest najnowszy album artystki, „Hoogram”. Na krążku gościnnie pojawili się Michał Szczygieł oraz Wac Toja.

Wac Toja to jeden z najciekawszych  artystów hip-hopowych młodego pokolenia. Kilka dni temu na rynku pojawiła się reedycja jego debiutanckiego albumu „High Quality”.

Tekst do „Zabierz mnie stąd” napisała Saszan wspólnie z Wac Toją. Za muzykę odpowiada Dominic Buczkowski-Wojtaszek, a za produkcję Up&Down.

▸ Przeczytaj również: MØ zapowiada “Blur” z Markiem Fosterem z Foster the People

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!