MUZOTAKTMUZYKANowy singielMisia Furtak zastanawia się "Co przyjdzie?"

Misia Furtak zastanawia się “Co przyjdzie?”
M

Premiera nowej płyty będzie miała miejsce 25 stycznia 2019 roku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po 5 latach od “Epki” Misia Furtak wraca z solową płytą. Dziś premiera singla “Nie zaczynaj”.

Misia Furtak powraca z krążkiem “Co przyjdzie?”. Pierwszym singlem, który zapowiada album, jest “Nie zaczynaj”, którego można już słuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

REKLAMA

– “Nie zaczynaj” otwiera płytę. To jedna z pierwszych piosenek, nad którą zaczęłyśmy pracować z Hanią Raniszewską na podstawie napisanych przeze mnie szkicunków – mówi Misia Furtak.

– To piosenka mocna i delikatna zarazem. Nie ma w niej złości, krzyku. Jest siła, ale i subtelność. Myślę, że to dobrze oddaje atmosferę całej płyty.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Joanna Kulig doprowadza do szału Macieja Musiała

Misia Furtak to wokalistka i basistka, razem z zespołem Très.B laureatka Paszportu Polityki w kategorii muzyka popularna i Fryderyka w kategorii debiut roku.

Solo jako Misia Ff uhonorowana m.in nagrodą miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego za wydaną w 2013 roku płytę “Epka”. W październiku 2015 ukazał się debiutancki singiel duetu Ffrancis, który współtworzy wraz z Piotrem Kalińskim (Hatti Vatti). W 2016 roku wystąpiła na płycie Wojtka Mazolewskiego “Chaos pełen idei”, a płyta otrzymała status złotej. Aktywna także jako dziennikarka: prowadziła m.in audycję autorską w Polskim Radiu RDC.

▸ Przeczytaj również: MØ zapowiada “Blur” z Markiem Fosterem z Foster the People

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA