Światowy POP znad Wisły – koncert Lanberry w klubie Hybrydy

Światowy POP znad Wisły – koncert Lanberry w klubie Hybrydy
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

„Światowy POP znad Wisły” – tak nowy album Lanberry, pt. “miXtura”, zapowiada serwis Apple Music. Już 11 grudnia zabrzmi on w warszawskim klubie Hybrydy.

Lanberry do szerszej publiczności trafiła za sprawą singla Podpalimy świat, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych w Polsce.

Kolejne single tylko ugruntowały znakomitą pozycję wokalistki na listach przebojów. Hity takie jak Piątek, Ostatni most czy Gotowi na wszystko znają i śpiewają wszyscy, a na platformie YouTube padają kolejne miliony odtworzeń.

▸ Przeczytaj również: Joanna Kulig doprowadza do szału Macieja Musiała

W listopadzie br. artystka wydała drugi studyjny album – miXtura – z którego pochodzą dwa nowe single: Heart of Gasoline i Nie ma mnie, grane obecnie we wszystkich stacjach radiowych.

11 grudnia warszawska publiczność będzie miała po raz pierwszy okazję wysłuchać na żywo najnowszego materiału artystki w trakcie koncertu w klubie Hybrydy.

Jak powiedział dziennikarz Radia Eska Michał „Michu” Sobkowski: Lanberry na żywo brzmi jeszcze lepiej niż na studyjnych nagraniach. Jej koncerty – to dynamiczna mieszanka popu i muzyki elektronicznej na najwyższym poziomie.

Miejsce: Hybrydy, ul. Złota 7/9, Warszawa
Data: 11 grudnia (wtorek), godz. 19.00
Bilety: przedsprzedaż: 35 zł, w dniu koncertu: 45 zł

Kup online: ebilet.pleventim.plgoout.netticketclub.plticketmaster.pl

▸ Przeczytaj również: MØ zapowiada “Blur” z Markiem Fosterem z Foster the People

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie