MUZOTAKTKonkursyWynikiMuzyczna promocja TIDAL i Multikina. Zgarnij bilety na premierę Narodziny Gwiazdy

Muzyczna promocja TIDAL i Multikina. Zgarnij bilety na premierę Narodziny Gwiazdy
M

REKLAMA
REKLAMA

Serwis TIDAL i sieć kin Multikino przygotowali muzyczną promocję dla wszystkich fanów Lady Gagi i Bradleya Coopera. Użytkownicy aplikacji mogą pobrać bezpłatny kod, który umożliwia zakup biletu na film „Narodziny gwiazdy” w promocyjnej cenie 16 złotych.

Premiera długo wyczekiwanego filmu Narodziny Gwiazdy odbędzie się już w nadchodzący weekend. Promocja obowiązuje do 14 grudnia w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Aby zdobyć kod, który upoważni do zakupu biletu za cenę 16 złotych wystarczy odtworzyć playlistę „A Star is Born Soundtrack” w aplikacji TIDAL. Po chwili pojawi się powiadomienie pop-up za pomocą którego możemy odebrać kod zniżkowy.

REKLAMA

Pobrany rabat upoważnia do zakupu nieograniczonej ilości biletów w cenie jednostkowej 16 złotych. Zniżkę za pomocą aplikacji można wygenerować do 4 grudnia do godziny 23:59. Kody można wymieniać na bilety do 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino w całej Polsce.

Film „Narodziny gwiazdy” opowiada o tragicznej historii miłosnej Jacksona Main’a, w którego wcielił się Bradley Cooper oraz Ally – w tej roli Lady Gaga.

Na początku znajomości Jack namawia Ally, aby uwierzyła w swoje umiejętności i pomaga jej w zdobyciu sławy. Gdy okazuje się, że jej kariera szybko nabiera tempa, Jack ma trudność z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Oprócz Cooper’a i Gagi, w obsadzie znaleźli się także Andrew Dice Clay, Dave Chappelle oraz Sam Elliott.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande jest niebezpieczną kobietą (zwiastun nowego dokumentu)

https://tidal.com/browse/album/95842313

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA