Muzyczna promocja TIDAL i Multikina. Zgarnij bilety na premierę Narodziny Gwiazdy

Muzyczna promocja TIDAL i Multikina zgarnij bilety na premierę Narodziny Gwiazdy
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Serwis TIDAL i sieć kin Multikino przygotowali muzyczną promocję dla wszystkich fanów Lady Gagi i Bradleya Coopera. Użytkownicy aplikacji mogą pobrać bezpłatny kod, który umożliwia zakup biletu na film „Narodziny gwiazdy” w promocyjnej cenie 16 złotych.

Premiera długo wyczekiwanego filmu Narodziny Gwiazdy odbędzie się już w nadchodzący weekend. Promocja obowiązuje do 14 grudnia w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Aby zdobyć kod, który upoważni do zakupu biletu za cenę 16 złotych wystarczy odtworzyć playlistę “A Star is Born Soundtrack” w aplikacji TIDAL. Po chwili pojawi się powiadomienie pop-up za pomocą którego możemy odebrać kod zniżkowy.

Pobrany rabat upoważnia do zakupu nieograniczonej ilości biletów w cenie jednostkowej 16 złotych. Zniżkę za pomocą aplikacji można wygenerować do 4 grudnia do godziny 23:59. Kody można wymieniać na bilety do 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino w całej Polsce.

Film „Narodziny gwiazdy” opowiada o tragicznej historii miłosnej Jacksona Main’a, w którego wcielił się Bradley Cooper oraz Ally – w tej roli Lady Gaga.

Na początku znajomości Jack namawia Ally, aby uwierzyła w swoje umiejętności i pomaga jej w zdobyciu sławy. Gdy okazuje się, że jej kariera szybko nabiera tempa, Jack ma trudność z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Oprócz Cooper’a i Gagi, w obsadzie znaleźli się także Andrew Dice Clay, Dave Chappelle oraz Sam Elliott.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande jest niebezpieczną kobietą (zwiastun nowego dokumentu)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie