Agata Kulesza oraz Natalia Szroeder ratują magię świąt

W sieci pojawił się zwiastun filmu “Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra”. W gwiazdorskim dubbingu znalazły się Agata Kulesza oraz popowa wokalistka Natalia Szroeder, znana z przeboju… “Lustra”.

W świecie rządzonym przez czary, Gerda (debiutująca w dubbingu Natalia Szroeder) jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande jest niebezpieczną kobietą (zwiastun nowego dokumentu)

Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda.

Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu (Agata Kulesza).

▸ Przeczytaj również: Joanna Kulig doprowadza do szału Macieja Musiała

Współtwórca “Shreka”, “Pięknej i Bestii”, “Toy Story” i “Dawno temu z trawie”, Robert Lence, przygotował kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu “Królowa śniegu” to wartka akcja, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci.

Zapowiedź animacji można obejrzeć poniżej. Do kin produkcja “Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra” trafi 21 grudnia.

Natalia Szroeder to polska piosenkarka i prezenterska telewizyjna. Jej singel “Lustra” dwukrotnie pokrył się platyną.

Na koncie ma ponadto przeboje “Domek z kart” i “Powietrze”. Jej debiutancka płyta “Natinterpretacje” ukazała się w październiku 2016 roku.

Agata Kulesza jest jedną z topowych polskich aktorek. Uznanie przyniosły jej role w obrazach “Róża”, “Ida”, “Jestem mordercą” czy “Sala samobójców”. Ponadto znana jest z produkcji “Zimna wojna”, “Moje córki krowy”, “Rodzinka.pl”, “Krew z krwi” czy “Pułapka”.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie