MUZOTAKTNEWSYMuzykaAgnieszka Wiechnik na Święta (zobacz teledysk "Idą Święta")

Agnieszka Wiechnik na Święta (zobacz teledysk “Idą Święta”)
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Agnieszka Wiechnik prezentuje świąteczną piosenkę pt. “Idą Święta”. Do piosenki powstał teledysk, który już teraz możecie sprawdzić na MUZOTAKT.pl

Agnieszka Wiechnik na Boże Narodzenie!

REKLAMA

„Idą Święta” – to nowa świąteczna propozycja wokalistki, która w półmroku świec i przy zapachu świerkowej choinki przypomni Państwu wspólnie spędzone chwile.

▸ Przeczytaj również: Joanna Kulig doprowadza do szału Macieja Musiała

Materiały promocyjne partnera

“Najlepszym prezentem świątecznym jaki możemy otrzymać jest obecność bliskiej osoby, poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jest się kochanym i potrzebnym, tego Wam Kochani i sobie życzę z całego serca! Wesołych Świąt” – wyznała Agnieszka Wiechnik.

Agnieszka Wiechnik to była wokalistka zespołu G.A.T.E. Występowała w telewizyjnych programach “Bitwa na głosy” (drużyna Beaty Kozidrak) i ostatniej edycji “Must Be The Music”.

Przedstawiciel oraz członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. Na co dzień nauczyciel śpiewu w Szkole Muzycznej Yamaha w Lublinie. Kompozytorka i autorka tekstów.

Współpracowała z takimi gwiazdami jak: Beata Kozidrak (Bitwa Na Głosy), Artur Gadowski, Krzysztof Cugowski, Kayah, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Wojtek Cugowski, Piotr Cugowski, Alicja Węgorzewska, Jan Kondrak (Lubelska Federacja Bardów), Tomasz Korpanty, Konrad Mastyło (Piwnica Pod Baranami), Marian Lichtman (Trubadurzy), Andrzej Rybiński, Danuta Błażejczyk. Obecnie chórzystka Majki Jeżowskiej.

Latem 2017 roku wydała swój debiutancki singiel pt. “Znak pytania”. Singiel dedykowany jest kobietom po przejściach, które wyzwoliły się z chorego związku, ale także tym, które w takim układzie tkwią i nie potrafią go zakończyć.

▸ Przeczytaj również: Afromental wracają do “Korzeni”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA