Marcin Sójka zwycięzcą The Voice of Poland. To wyjątkowy głos!

Marcin Sójka zwycięzcą The Voice of Poland. To wyjątkowy głos!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marcin Sójka wygrał dziewiątą edycję “The Voice of Poland”! To był bardzo emocjonujący wieczór.

Marcin Sójka, który uzyskał miano Najlepszego Głosu w Polsce, pokonał w ostatecznej walce Natalię Zastępe, która musiała zadowolić się drugim miejscem.

Przypomnijmy – w finale 9 edycji programu zmierzyli się Ania Deko, Natalia Zastępa, Maksymilian Kwapień i Marcin Sójka. Najniższy stopień podium przypadł Maksymilianowi, za to jako pierwsza z marzeniami o zwycięstwie musiała pożegnać się Ania Deko.

Trzeba przyznać producenci programu zadbali, by finał dziewiątej edycji “The Voice of Poland” został zapamiętany na długo.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

Decyzją widzów finał “The Voice of Poland” wygrywa Marcin Sójka!

Wokalista wygrał 50 tysięcy złotych oraz kontrakt na debiutancką płytę! W finale zaśpiewał swój solowy utwór „Zaskakuj mnie”.

Na scenie wystąpiły takie gwiazdy jak LP, Doda, czy „wychowankowie” programu „The Voice of Poland” – Sarsa, Baranovski i Marta Gałuszewska.

Kim jest Marcin Sójka?

Marcin Sójka to 32-latek urodzony i mieszkający w Siedlcach. Śpiewa od najmłodszych lat. Od dziecka związany jest ze sceną muzyczną i teatralną. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Jego pasje to gotowanie, motocykle i fotografia. Lubi czytać książki zwłaszcza z gatunku kryminał i fantasy. Wychował się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego, który jest jego autorytetem.

▸ Przeczytaj również: Afromental wracają do “Korzeni”

Marcin Sójka NAJLEPSZY GŁOS 9. edycji ‼️‼️‼️Gratulacje ✌️✌️✌️

Gepostet von The Voice of Poland TVP am Samstag, 1. Dezember 2018

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie