Liroy już jutro zagra we Wrocławiu!

LiroyWroclaw
LiroyWroclaw
Legenda polskiego rapu powraca na scenę! Z okazji 20-lecia wydania płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem”, LIROY wyrusza w ogólnopolską trasę koncertową. We Wrocławiu wystąpi 7 marca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Ogólnopolska trasa koncertowa na 20-lecie płyty „Alboom” z legendarnym „Scyzorykiem”! W 2015 roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej na którą Liroy zaprosił min. zespoły Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44. Płytę „Alboom” wydaną w 95’ zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego Rap’u.
Co będzie się działo w 2015 roku? W maju odbędzie się premiera nowego klipu do hitu „Scyzoryk”. 22 maja reedycja EPki „Scyzoryk” na winylu, cd i w dygitalu. Na koncertach będzie możliwość nabycia długo oczekiwanej płyty LIROYa „Przerwa”. Cała trasa będzie filmowana i nagrywana a nagrania posłużą do stworzenia filmu dokumentalnego dotyczącego twórczości LIROYA oraz płyty.

Przed wakacjami jeszcze specjalna reedycja płyty „ALBOOM” z niespodziankami. Dużo nowych utworów również w tym roku! Z LIROYem zagra liveband Steamlove – profesjonalna ekipa znakomitych muzyków. Na mikrofonie wspiera Liroy’a Kroto- J Kroto Cokesky a na adapterach DJ Kosta – Papa Kosciej którzy na co dzień grają w Hope . Połączenie legendy i doświadczenia z młodą energią – daje naprawdę wielką moc. Współpraca artystów w jednym projekcie muzycznym – pokazuje jak muzyka łączy pokolenia i integruje środowiska twórcze.

Źródło: wrockfest.pl