MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyNowa płyta Bruce'a Springsteena w 2019 roku

Nowa płyta Bruce’a Springsteena w 2019 roku
N

Rockman powoli kończy swoją wielomiesięczną rezydencję na Broadwayu a jak tylko ją skończy zabierze się za nagrywanie nowego albumu. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Bruce Springsteen wyda 19. album w przyszłym roku.

– Z braku lepszego słowa będzie to płyta piosenkarza-songwritera – mówi Bruce Springsteen. – Bardziej solowe wydawnictwo.

REKLAMA

Jeszcze przed świętami – a dokładnie 14 grudnia – w sprzedaży ukaże się “Springsteen on Broadway” – ścieżka dźwiękowa do intymnej serii występów pod tym samym tytułem, jakie Boss rozpoczął w październiku 2017 roku, a zachęcony świetną reakcją publiczności zakończy dopiero 15 grudnia 2018, stając na deskach Walter Kerr Theatre na Broadwayu w sumie aż 236 razy.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

Materiały promocyjne partnera

Film “Springsteen on Broadway” (z polskimi napisami) dostępny będzie w serwisie Netflix od 17 grudnia a 3 dni wcześniej na 2 płytach CD i 4 winylach wybierzemy się w nostalgiczną podróż po karierze Bruce’a od debiutu po dzień dzisiejszy. W licznych zabawnych, a czasem poważnych i wzruszających opowieściach do piosenek wykonywanych wyłącznie solo na gitarze, fortepianie i harmonijce ustnej, poznamy największe obawy, inspiracje, radosne i bolesne wspomnienia człowieka, który jest żywą legendą amerykańskiego rocka. Zobaczymy go też na scenie w duecie z kobietą jego życia – wokalistką, autorką tekstów i gitarzystką a prywatnie żoną artysty – Patti Scialfą.

Na singel promujący album “Springsteen On Broadway” wybrano jeden z najciekawszych momentów koncertu – akustyczną wersję “Land of Hope and Dreams” znaną z koncertowego wykonania z The E Street Band a także z solowej płyty Bruce’a “Wrecking Ball” z 2012 roku. Dźwięk na płytach audio zmiksował producent Bob Clearmountain a za mastering odpowiada Bob Ludwig.

▸ Przeczytaj również: Afromental wracają do “Korzeni”

Ostatni album Bruce’a Springsteena to “High Hopes” z 2014 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA