Slayer żegna Polaków w Gliwicach

Slayer gra w telewizji (zobacz występ na żywo
Oceń jako pierwszy!

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami.

Slayer: Twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych.

Ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy pięciu nominacji i dwóch nagród Grammy, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów, którzy przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu – po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłasza, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce.

4 czerwca, polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice.

W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni.

Bilety w cenie od 190 zł dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Afromental wracają do “Korzeni”