MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleMateusz Ziółko męskim głosem Orchestonu!

Mateusz Ziółko męskim głosem Orchestonu!
M

Artysta dołącza do zacnego grona kobiecych wokali: Reni Jusis, Beaty Kozidrak, Sarsy i Natalii Szroeder. Jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów końca 2018 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce, Mateusz Ziółko wystąpi razem z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej podczas Orchestonu.

Mateusz Ziółko jako pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów zdobył wiele nagród i wyróżnień. Jest zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artysta zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2014 roku. Dwa lata później wydał utwór „W płomieniach”, który w ubiegłym roku był najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 50 milionów wyświetleń.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak „Szkło” oraz „Planety”. Najnowszy singiel Mateusza Ziółki o nazwie „Na nowo” już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów w kraju. W styczniu 2018 roku wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór „Horyzonty”, a w lipcu, wspólnie z DJ-em Remo i raperem B.R.O, nagrał utwór „Nowa Twarz”.

To upór i determinacja zaprowadziły go na szczyt. Mateusz Ziółko prezentuje niezwykły kunszt artystyczny, co udowadnia podczas każdego występu. Swoje niekwestionowane zaplecze wokalne pokazał podczas ostatniej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wykonał wtedy szereg różnych utworów, wcielając się w postacie światowej sceny muzycznej. Program, w którym wokaliści przechodzą metamorfozę zarówno wyglądu jak i barwy głosu, robi obecnie furorę, ale to właśnie wcielenie Mateusza Ziółki w rolę Zbigniewa Wodeckiego pobiło rekordy oglądalności. Niezwykle wzruszający występ uznany został za najlepszą metamorfozę w historii programu.+

▸ Przeczytaj również: Afromental wracają do “Korzeni”

– To jeden z najlepszych głosów i osobowości na polskiej scenie muzycznej. Jego charyzmatyczny i unikatowy głos doskonale współgra z moją wrażliwością, dlatego cieszę się, że razem z nami współtworzy tę historię, jaką jest Orcheston – komentuje Gromee, współtwórca projektu.

Obecnie Mateusz Ziółko intensywnie koncertuje w całej Polsce. Podczas Orchestonu podejmie się niezwykle ambitnego repertuaru z dyskografii legendy muzyki elektronicznej. Repertuar pozostaje na razie niespodzianką.

Orcheston odbędzie się 14 grudnia w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA