Jamiroquai w Tauron Arenie latem

Jamiroquai
Jamiroquai fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jamiroquai zagra koncert 23 maja 2019 roku w Tauron Arenie Kraków.

Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak “Virtual Insanity” czy “Cosmic Girl” już niedługo zawitają do Polski. Kultowy zespół wystąpi 23 maja 2019 roku w Tauron Arenie Kraków.

Uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół został założony na początku lat 90 przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem “Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

Jamiroquai na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków.

W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Jamiroquai w Polsce

Bilety w cenie: miejsca stojące: 269 zł (płyta); miejsca siedzące: 149 zł (strefa C), 229 zł (strefa B), 289 zł (strefa A), 899 zł (strefa VIP).
Bilety dostępne na: eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt. Bilety dostępne od 7 grudnia 2018 (godzina 10:00).

▸ Przeczytaj również: Ania Deko z „The Voice of Poland” prezentuje singiel „Stały ląd”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie