Lady Gaga wyjaśnia fenomen „Shallow”: kobiety chcą, by ich słuchano

Lady Gaga wyjaśnia fenomen „Shallow”: kobiety chcą, by ich słuchano
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

„Shallow” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych utworów z soundtracku do filmu „Narodziny gwiazdy”. Jak wyjaśnia Lady Gaga, piosenka zawiera kluczowy przekaz: pokazuje, jak ważne jest, by słuchać tego, co kobiety mają do powiedzenia.

W rozmowie z magazynem „Variety” Lady Gaga przyznała: „Shallow” to rozmowa pomiędzy mężczyzną i kobietą. On naprawdę jej słucha. Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia. Kobiety chcą, by ich słuchano.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

Soundtrack do filmu „Narodziny gwiazdy” bije rekordy popularności na całym świecie, trafiając na czołówki list przebojów. „Shallow” dotarło do 5. miejsca zestawienia Billboard Hot 100.

Film zbiera rewelacyjne recenzje, również w polskich mediach. Obraz trafił do kin 2 listopada, a w weekend otwarcia „Narodziny gwiazdy” obejrzało aż 75 tysięcy polskich widzów, co dało tytułowi 3. miejsce w krajowym box office. Ścieżka dźwiękowa z piosenkami śpiewanymi przez Lady Gagę i Bradleya Coopera jest dostępna w sklepach oraz serwisach cyfrowych.

Peter Lindbergh

▸ Przeczytaj również: Ania Deko z „The Voice of Poland” prezentuje singiel „Stały ląd”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie