Miley Cyrus, Kendall Jenner i Hailey Baldwin w “Carpool Karaoke”

Miley Cyrus, Kendall Jenner i Hailey Baldwin w
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Tym razem na muzyczną przejażdżkę samochodem wybrały się Kendall Jenner i Hailey Baldwin (Bieber) z wydatną pomocą Miley Cyrus.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska powraca z utworem „Givin’ You Up”

Celebrytko-biznesmenki i partnerki/żony muzyków/koszykarzy rozpoczynają od przeboju “Party in the U.S.A.”. Ponieważ jest to piosenka Miley Cyrus za chwilę pojawi się sama zainteresowana. Całość programu będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek.

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej wpływowych artystek obecnej popkultury.

Jej szósty album “Younger Now”, który wydała w 2017 roku, ma na liczniku już 1,7 miliarda streamów. Pięć albumów Miley Cyrus trafiło na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów, w tym jej nominowany do Grammy album “Bangerz”, który w Stanach Zjednoczonych zdobył certyfikat platynowej płyty. Miley jest także założycielką organizacji The Happy Hippie Foundation, która walczy z niesprawiedliwością dotykającą młodych ludzi. Od jej powstania, fundacja bezpośrednio wspiera tysiące młodych osób bezdomnych oraz LGBTQ w całych Stanach Zjednoczonych.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie “Ocean’s 8”. 

▸ Przeczytaj również: Ania Deko z „The Voice of Poland” prezentuje singiel „Stały ląd”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie