MUZOTAKTPłyty muzyczneNowości płytoweBorysewicz & Brzozowski - Borysewicz & Brzozowski

Borysewicz & Brzozowski – Borysewicz & Brzozowski
B

REKLAMA
REKLAMA

Album legendy polskiego rocka i artysty młodego pokolenia sceny muzycznej! Pop-rockowy album łączący dwa muzyczne światy. Fuzja młodości i świeżości z doświadczeniem i muzyczną legendą!

Pomysł na wspólną płytę pojawił się pod koniec zeszłego roku – „Obaj wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy połączyć siły i zrobić coś znakomitego muzycznie dla każdego z nas” – komentuje Rafał. „Zawsze szukam jakości i nowych inspiracji. Nie zamykam się na nowe brzmienia, wręcz przeciwnie, zawsze mnie one inspirują w moich różnorodnych działaniach muzycznych.

REKLAMA

Jako twórca jestem zapraszany przez wielu artystów i producentów do przeróżnych projektów. Z niektórych zaproszeń korzystam, a z innych nie. Projekt z Rafałem Brzozowskim wydał mi się ciekawy, dlatego się zaangażowałem” – mówi Jan. I tak właśnie się stało – efektem tej współpracy jest wspólna płyta.

Mistrzowskie partie gitarowe i kompozycje legendy polskiego rocka, Jana Borysewicza oraz charyzmatyczny wokal Rafała Brzozowskiego, w połączeniu tworzą bardzo oryginalny materiał muzyczny, który przypadnie do gustu zarówno młodym jak i dojrzałym słuchaczom. Jest nowocześnie, a zarazem stylowo i rasowo.

Za produkcję i aranżacje odpowiedzialny jest Rafał Paczkowski (m.in. Bajm, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz). Teksty napisał Wojciech Byrski. Singlem promującym album jest utwór „Słowa na otwarcie łez”.

Tracklista:

1. Anioły obok nas
2. Dzisiaj też się płacze
3. Słowa na otarcie łez
4. Muszę wstać
5. Nigdy już nie będę sam
6. Nastaw letni czas
7. Trudno Ciebie kochać
8. Ze sobą
9. Z mojej strony
10. Zostaw mnie kiedy chcesz

Bonus Track:
11. Słowa na otarcie łez (Radio Edit)

Wydawca: Universal Music Polska
Data premiery: 27.11.2015

ZOBACZ TELEDYSK
BORYSEWICZ BRZOZOWSKI – SŁOWA NA OTARCIE ŁEZ

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA
Borysewicz & Brzozowski - Borysewicz & BrzozowskiAlbum legendy polskiego rocka i artysty młodego pokolenia sceny muzycznej! Pop-rockowy album łączący dwa muzyczne światy. Fuzja młodości i świeżości z doświadczeniem i muzyczną legendą! Pomysł na wspólną płytę pojawił się pod koniec zeszłego roku - „Obaj wspólnie doszliśmy do wniosku, że możemy połączyć siły...