MUZOTAKTPłyty muzyczneNowości płytoweDawid Kwiatkowski - Element Trzeci

Dawid Kwiatkowski – Element Trzeci
D

REKLAMA
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski wydał trzeci studyjny album zatytułowany “Element Trzeci”

„To trzecia płyta, trzeci element naszej miłości z muzyką, zamykający pewien etap rozwoju mojej osoby. Każdy się zmienia i zmienia się wszystko – ja też. Dojrzałem i wiem, w którą stronę chcę iść oraz kogo mam słuchać a słuchać powinienem siebie. Odnalazłem w tym całym zamieszaniu ludzi, którzy uczą mnie życia i pokazują nowe dźwięki; ludzi, z którymi tworzę i będę tworzyć.

REKLAMA

Na albumie znajdziecie radość, smutek, szaleństwo, złość – ale znajdziecie też wiarę, nadzieję i miłość. Trzy najważniejsze wartości, o których powinien pamiętać każdy z nas, zostały opisane trzema piosenkami, które odkrywać będziemy po kolei jako single. Typować możecie, ja nie podpowiadam. Zaczniemy od wiary, bo to od niej zaczęło się moje nowe życie.

Korona z okładki jest dla Was. Chcę, by przypominała Wam, że każdy z nas nosi ją na głowie, nawet teraz w tym momencie. Jesteśmy królami własnych żyć i to my decydujemy, którymi ścieżkami będziemy szli. Kiedy przyjdzie nam użalać się nad sobą oraz nad każdym błędem, który popełnimy, spójrzcie na tę płytę. Spójrzcie na nią i przypomnijcie sobie moje słowa. Kiedy upadniemy, podnieśmy się, poprawmy koronę i idźmy dalej. Nigdy inaczej.

Mam nadzieję, że dzięki temu krążkowi trafię do Waszych serc a na koncertach usłyszę tłum śpiewający teksty, które dla Was napisałem. Widzimy się niedługo, a teraz… zaczynamy trzeci element naszej historii.”
– Dawid Kwiatkowski

Tracklista:

1. Za nami
2. O każdy dzień
3. Będziesz ze mną
4. Droga
5. Blisko
6. Nie mów nie
7. Dodaj mi sił
8. Ying Yang
9. Headliner
10. Freedom
11. Idealny stan
12. Oskarż mnie

Bonus:
13. Za nami (remix)

Wydawca: My Music
Data premiery: 02.12.2015

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA
Dawid Kwiatkowski - Element TrzeciDawid Kwiatkowski wydał trzeci studyjny album zatytułowany "Element Trzeci" „To trzecia płyta, trzeci element naszej miłości z muzyką, zamykający pewien etap rozwoju mojej osoby. Każdy się zmienia i zmienia się wszystko – ja też. Dojrzałem i wiem, w którą stronę chcę iść oraz kogo mam...