Marcin Sójka z The Voice of Poland: Świat mnie jednak zaskoczył

Marcin Sójka triumfuje w The Voice of Poland! Posłuchaj singli wszystkich finalistów
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marcin Sójka dziękuje za milion.

Marcin Sójka triumfuje! Teledysk do singla „Zaskakuj mnie” Marcina Sójki przekroczył milion wyświetleń.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

“Świat mnie jednak zaskoczył. Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za takie wspaniałe wsparcie i zapraszam do oglądanie mojego klipu – lajkujcie, komentujcie – To dla Was” – napisał zwycięzca The Voice of Poland za pośrednictwem Facebooka.

„Zaskakuj mnie” – debiutancki singiel Marcina Sójki – to utwór z bardzo emocjonalnym, szczerym tekstem i piękną melodią. Wokalista mówi, że utwór to jego motto i chciałby, aby życie zaskakiwało go wciąż tak jak teraz.

Marcin Sójka śpiewa od zawsze.

Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał w musicalu „Piotruś Pan”. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.

Kiedy pojawił się  w programie „The Voice of Poland” i podczas przesłuchań w ciemno wykonał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki – podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. „Niewiele ci mogę dać” Perfectu.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie