Otsochodzi chce zwiedzać świat? (WIDEO)

"Worldwide" promuje album "Miłość", który trafi do fanów 1 lutego.

Otsochodzi twierdzi, że nigdy już nie będzie jak kiedyś
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Otsochodzi opublikował klip z nowej płyty “Worldwide”. 

Za nowy teledysk Otsochodzi odpowiada Jakub Blank. Bit do tego kawałka przygotował Fast Life Sharky, a mix i mastering jest dziełem Enzu. 

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

“Miłośc” to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty “Nowy kolor”.

Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu “Slam”.

Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.

– Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać – dosłownie – mówi Otsochodzi.

– Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. Miłość.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie