Halestorm latem w warszawie

Halestorm
Halestorm fot. Phil Mucci © Wszelkie prawa zastrzeżone

Halestorm zobaczycie 24 czerwca w warszawskiej Progresji.

Halestorm to pochodzące z Pensylwanii rodzeństwo – Elisabeth ‘Lzzy’ i Arejaya Hale.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Debiutowali w 2009 roku płytą “Halestorm” wydaną przez Atlantic Records. Po pokrytym złotem debiucie ukazały się albumy “The Strange Case Of…” (2012) oraz “Into The Wild Life” (2015).

Najnowszy, czwarty krążek “Vicious” ukazał się w lipcu 2018 roku i składa się z dwunastu utworów. Wśród nich znajdują się m.in. single “Black Vultures” czy “Uncomfortable”.

Hardrockowe brzmienie zespołu i niepowtarzalny głos wokalistki docenił cały świat – zdarzało się, ze w ciągu roku grali ponad 250 koncertów, w dodatku na jednej scenie z zespołami takimi jak Papa Roach, Megadeth czy Alice in Chains.

Klip do singla “I Miss The Misery” obejrzało około 60 milionów osób, drugim najbardziej popularnym i nagrodzonym Grammy utworem jest “Love Bites (So Do I)” z 20 milionami wyświetleń.

Ceny biletów: 105 zł (przedsprzedaż), 120 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży: biletomat.pl, ticketmaster.pl, ebilet.pl, ticketclub.pl, empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie