Płyta zespołu Chemia „Let Me” dostępna jest w sprzedaży od września 2015 roku. Poznaliśmy już dwa single promujące album „She” i „Fun Gun”.

Za realizację teledysku “I Love You so much”odpowiada angielska agencja Video Ink. Teledysk został nakręcony w Manchester.

Jak mówi Łukasz Drapała: Utwór napisany został w klimacie zdecydowanie “wesołym”. Tekst nawiązuje do problemu bezwarunkowej wiary w coś sztucznego – w podstawowym założeniu chodziło o wszechogarniającą polityczną obłudę, ale można go interpretować na wiele sposobów.

Utwór ten promuje videoclip, w którym zespół postanowił pokazać swoje naturalne i dowcipne oblicze, znane fanom z koncertów i bezpośrednich kontaktów. Wykorzystując tzw. rockowe schematy, przedstawia je na swój własny komediowy sposób, zaskakując nieoczywistym zakończeniem historii.

Mamy nadzieję, że zarówno utwór, jak i video przypadną fanom do gustu, podobnie jak można to zaobserwować podczas żywiołowych koncertów Chemii, gdzie z reguły cała publiczność śpiewa z zespołem “I Love you so much”

W teledysku wystąpił gościnnie jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w polskim Internecie – Cyber Marian. Dzięki niemu wiemy, że czterej pancerni mogliby być nakręceni chociażby w Stanach. Twórca takich produkcji jak “Brzydcy i wściekli” czy “Car Wars”.

ZOBACZ TELEDYSK
CHEMIA – I LOVE YOU SO MUCH

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!