MUZOTAKTMUZYKANowy singielDawid Podsiadło - "Annoyance and Disappointment" pokrył się złotem!

Dawid Podsiadło – “Annoyance and Disappointment” pokrył się złotem!
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Krążek Dawid Podsiadło „Annoyance and Disappointment” miał swoją premierę 6 listopada. Już wtedy nie było wątpliwości, że drugi album jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów był najbardziej wyczekiwaną płytą 2015 roku.

REKLAMA

Wielu pewnie zastanawiało się czy młodemu wokaliście uda się powtórzyć ogromny sukces? Ogłoszenie Związku Producentów Audio Video z 2 grudnia potwierdza to w stu procentach!

Krążek „Annoyance and Disappointment” w niespełna miesiąc od premiery uzyskał status Złotej Płyty, która oficjalnie trafiła do rąk Dawida Podsiadło 9 grudnia, podczas premierowego koncertu, który odbył się w klubie Palladium.

Tajemnica sukcesu? Oczywiście nietuzinkowy głos Dawida i charyzma, z którą musiał się urodzić, bo nauczyć się tego nie da. Ale nie tylko to… „Bogdan Kondracki – producent wiodący. Daniel Walczak – producent i kierownik muzyczny zespołu. Aleksander Świerkot – gitarzysta. Michał Sęk – klawiszowiec, który na tej płycie ma swoich rękach potężnego potwora: olbrzymiego, ciężkiego Hammonda. Piotr Jabłoński – perkusista. Wojciech Król – basista. No i ja” – tak Dawid przedstawia swoją zwycięską drużynę.

Podczas koncertu nie zabrakło również gości, którzy również przyczynili się do sukcesu albumu „Annoyance and Disappointment”. Dawid Podsiadło podziękował na scenie także gitarzyście Wojciechowi Michałowskiemu, klawiszowcowi Krzysztofowi Pieszakowi oraz Dominice Krawczyk i Michalinie Werachowskiej, które gościnnie grają na skrzypcach w dwóch utworach.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA