MUZOTAKTNEWSYGwiazdyCzłonkowie The Beatles i The Rolling Stones razem na scenie

Członkowie The Beatles i The Rolling Stones razem na scenie
C

REKLAMA
REKLAMA

Do wiekopomnego zdarzenia doszło podczas koncertu Paula McCartneya w Londynie. 

Na scenie hali O2, obok Paula McCartneya pojawił się jego dawny kolega z The Beatles, Ringo Starr, a ponadto gitarzysta The Rolling Stones, Ronnie Wood.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

REKLAMA

W tak dobowym towarzystwie gwiazdor wieczoru wykonał jeden ze szlagierów The Beatles, „Get Back”. Amatorski zapis tego niecodziennego występu można obejrzeć poniżej.

Wśród zgromadzonych na sali byli: córka McCartneya, Stella, brytyjska aktorka Emma Thompson, Roger Daltrey z The Who, Chris Martin z Coldplay, Harry Styles (eks-One Direction) i Geri Halliwell ze Spice Girls.

Paul McCartney jest właśnie w trakcie trasy „Freshen Up”, podczas której promuje album „Egypt Station” z września 2018 roku. 3 grudnia rockman zagrał w Tauron Arenie w Krakowie. 

▸ Przeczytaj również: Katy Perry gra w Final Fantasy (WIDEO)

Paul McCartney dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame – w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery ponad 20 razy nagradzany był statuetką Grammy. W ostatnich latach gościł na albumach „Yeezus” Kanye Westa, „Give More Love” Ringo Starra czy „Concrete and Gold” Foo Fighters. 

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA