Nicki Minaj w Łodzi: Juice WRLD jako support

Nicki Minaj jest przykro z Nasem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Juice WRLD pojawi się jako support Nicki Minaj podczas koncertu 24 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

Nicki Minaj ogłosiła szczegóły dotyczące trasy koncertowej, która startuje 21 lutego w Monachium. Koncerty odbędą się w 22. miastach Europy. 

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

W trasę z artystką, wyruszy rapper z Chicago – Juice WRLD, który ma za sobą przełomowy rok, z platynowym debiutanckim albumem “Goodbye & Good Riddance” oraz multiplatynowym singlem “All Girls Are the Same” i “Lucid Dreams”.

– Jestem bardzo podekscytowana, że fani w Europie będą mogli doświadczyć w pełni mojej twórczości. Wspólnie z moim dyrektorem kreatywnym przygotowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach porywającą, unikatową i zapadającą w pamięć trasę, którą chcemy dzielić z moimi fanami – podkreśla Nicki Minaj. – Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona, że dołącza do mnie. To z pewnością zapisze się w historii.

Mimo wcześniejszych planów artystki związanych ze wspólną trasą Nicki Minaj i Future Hndrxx, raper jednak nie weźmie udziału w koncertach. Jego miejsce zastąpi gościnnie Juice WRLD.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez podarowała prezent Taylor Swift

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie