Naïka o śniegu w Los Angeles

Muzyka artystki to mieszanka nowoczesnego popu z wpływami world music.

Naïka o śniegu w Los Angeles
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Naïka prezentuje najnowszy singiel zatytułowany „Snowing in L.A.”.

Naïka to wokalistka i songwriterka pochodząca z Miami, która zainteresowała się muzyką już we wczesnych latach za sprawą wielu zagranicznych podróży z rodziną.

Dorastając, miała styczność z kulturą europejską, afrykańską i karaibską. Ukształtowało to jej muzyczną wrażliwość, jak i osobowość. Dziś w twórczości Naïki można doszukiwać się wielu intrygujących nawiązań.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Naïka ukończyła prestiżową uczelnię Berklee College of Music w Bostonie (kierunek Performance).

Występowała z laureatem Grammy Michaelem Boltonem i brała udział w programie „The Voice”. Dzięki swoim zdolnościom songwriterskim zdobyła drugie miejsce w BMI John Lennon Foundation Scholarship w 2015 roku.

Prezentujemy najnowszy singiel artystki, zatytułowany „Snowing in L.A.”. Jak mówi sama Naïka: – Mój chłopak przeprowadził się do Los Angeles rok przede mną. Musiałam skończyć ostatni rok nauki w Bostonie. Kiedy zostałam sama, miasto wydało mi się strasznie puste i inne niż wcześniej. Było mi bardzo smutno, ale pisanie tej piosenki pomogło mi zaakceptować ówczesne położenie i iść dalej.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez podarowała prezent Taylor Swift

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie