MUZOTAKTGwiazdyDemi Lovato ostro krytykuje media: Większość tego gówna...

Demi Lovato ostro krytykuje media: Większość tego gówna…
D

Dodano:

OBSERWUJ W WIADOMOŚCIACH GOOGLE
UDOSTĘPNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Demi Lovato ma już dość tabloidów, które ciągle piszą o jej odwyku.

Demi Lovato czuje się coraz lepiej i najwyraźniej ma dosyć czytania w mediach o swoim odwyku i terapii.

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

I choć gwiazda bardzo mało udziela się w mediach społecznościowych ostatnimi czasy, to co jakiś czas daje o sobie znać.

Od kilku miesięcy Demi Lovato nie wypowiadała się publicznie do teraz, gdy ma dość czytania o sobie.

Dalsza część artykułu pod materiałem reklamowym
REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez podarowała prezent Taylor Swift

Demi Lovato atakuje media!

Na swoim Twitterze wokalistka ostro krytykuje media i stanowczo zaprzecza wszystkiemu co piszą tabloidy. Demi zamieściła kilka postów, w których w ostrych słowach komentuje – “to moja sprawa”.

“Kocham moich fanów i nienawidzę plotkarskich serwisow. Nie wierzcie w to, co czytacie. Ludzie dosłownie wymyślają rzeczy, by tylko sprzedać newsa. To jest obrzydliwe” – czytam w jednym poście gwiazdy.

“Każde ‘źródło’, które chętnie pisze i sprzedaje historie blogom i tabloidom na temat mojego życia, nie jest tak naprawdę częścią mojego życia, ponieważ większość tego gówna, które widzę, jest kłamstwem. Więc news: wasze “źródła” są w błędzie” – czytamy dalej.

“Bardzo chciałbym wyprostować wszystkie informacje na ten temat, ale dosłownie nic nikomu nie jestem winna. Nie zamierzam nikomu się tłumaczyć. Wszyscy moi fani muszą wiedzieć, że ciężko pracuję nad sobą, jestem szczęśliwa i czysta i jestem WAM wdzięczna za wsparcie. ? Cieszę się, że mogę poświęcić ten czas, by być z rodziną, zrelaksować się, pracować nad moim umysłem, ciałem i duszą. Wrócę, kiedy będę gotowa. Chciałabym podziękować moim fanom za to wszystko. Jestem naprawdę wdzięczna. Tak bardzo was kocham ? dziękuję ?” – czytamy na Twitterze.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA
REKLAMA
WYBRANE DLA CIEBIE

NEWSLETTER

Najlepsze tematy / premiery / rankingi
Dołącz do grona czytelników i bądź na bieżąco z informacjami ze świata gwiazd!

Zapisując się, akceptujesz nasze Warunki korzystania z serwisu oraz Politykę prywatności. Korzystamy z zaufanych dostawców usług, którzy mogą przetwarzać Twoje dane w celu obsługi newslettera. Twoje dane są bezpieczne i wykorzystywane wyłącznie w celu świadczenia naszych usług.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Chcesz zamówić artykuł sponsorowany? Napisz do nas

MATERIAŁY PROMOCYJNE
Artykuł opracowany przez redakcję muzotakt.pl na podstawie dostępnych źródeł.
REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

REKLAMA