MUZOTAKTNEWSYGwiazdyCardi B nie zagra na Super Bowl! Chciała milion dolarów za występ?

Cardi B nie zagra na Super Bowl! Chciała milion dolarów za występ?
C

REKLAMA
REKLAMA

Cardi B w ramach poparcia dla Colina Kaepernicka odmówiła występu na Super Bowl 2019.

Cardi B nie przyjęła propozycji występu w przerwie Super Bowl, choć powód miała dobry biorąc pod uwagę, że największy przebój Maroon 5 to piosenka z jej udziałem.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Tove Lo dziękuje fanom

Cardi B chciała milion dolarów za występ?

Cardi B zaprzeczyła jednocześnie plotkom jakoby miała się domagać miliona dolarów za kilkuminutowy występ oraz że chciała mieć czas tylko dla siebie (a nie jako współwystępująca).

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że obok Maroon 5 na sportowej imprezie wystąpi Travis Scott. Organizatorzy zapowiedzieli także udział jeszcze dwóch gwiazd.

W 2019 roku finał odbędzie się 3 lutego na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. 

▸ Przeczytaj również: Najpopularniejsze polskie świąteczne piosenki – Top10!

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką.

W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór “Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór “Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę “Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem “Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta “Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.

▸ Przeczytaj również: Azealia Banks ma świąteczną EP-ke “Icy Colors Change”

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA